100+ Emotional Assamese quotes || Assamese WhatsApp status || Best অসমীয়া Quotes 2021

কিছুমান সৰু কিন্তু চেজ ৰ পৰামৰ্শৰ সৈতে জীৱনক দৃষ্টিকোণত ৰাখক। আপোনাৰ প্ৰিয় ইতিবাচক চিন্তাবিদসকলৰ পৰা এই জ্ঞানী আৰু সুন্দৰ শব্দবোৰে আগতে যিকোনো বাধাৰ মোকাবিলা কৰিবলৈ আপোনাক সঠিক মানসিকতাত পাব। অপ্ৰা, হেলেন কেলাৰ আৰু মায়া এংলোউৰ দৰে সফল লোকসকলৰ পৰা অনুপ্ৰেৰণাদায়ক উদ্ধৃতিয়ে আপোনাক কঠিন সময়ত নেতিবাচক চিন্তা পুনৰ ফ্ৰেম কৰাত সহায় কৰিব পাৰে আৰু আপোনাৰ মনোভাৱ সলনি কৰিব পাৰে যাতে আপুনি সতেজ আৰু অনুপ্ৰেৰিত অনুভৱ কৰে। আপুনি সাধাৰণতে কাম, ঘৰ বা জীৱনত সফলতা প্ৰাপ্ত কৰাৰ আশা কৰি আছে নে নাই, এষ্টবলাই

যদি আপুনি সময়মত কম হয়, অলপ পিক-মি-আপৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰিয় কিতাপবোৰ বিচৰাৰ কোনো প্ৰয়োজন নাই। জীৱন আৰু সফলতাৰ বাবে এই প্ৰেৰণামূলক উদ্ধৃতিবোৰ প্ৰতিবন্ধক হ'ব (আৰু আপোনাৰ পিণ্টেৰেষ্ট বোৰ্ডত ফিট)। লেখক, বিজ্ঞানী, দাৰ্শনিক আৰু অন্যান্য বিখ্যাত প্ৰসিদ্ধ ব্যক্তিসকলে আভ্যন্তৰীণ মন্ত্ৰবোৰ প্ৰকাশ কৰিছে যিয়ে তেওঁলোকক তেওঁলোকৰ লক্ষ্য প্ৰাপ্ত কৰাত সহায় কৰিছিল, আৰু এই কথাবোৰে আপোনাক সহায় কৰিব পাৰে।


সফলতা চূড়ান্ত নহয়, বিফলতা মাৰাত্মক নহয়: এইটো গণনা অব্যাহত ৰখাৰ সাহস।


যেতিয়া আপোনাৰ এটা সপোন আছে, আপুনি ইয়াক ধৰিব লাগিব আৰু কেতিয়াও যাবলৈ নিদিয়ে যেন।

জীৱনটো চাইকেল চলোৱাৰ দৰে। আপোনাৰ ভাৰসাম্য ৰাখিবলৈ, আপুনি আগবাঢ়ি থাকিব লাগিব।

আপুনি সঁচাকৈয়ে যি কৰিব বিচাৰে সেয়া কৰিবলৈ চেষ্টা কৰাটো এৰি নিদিব। য'ত প্ৰেম আৰু অনুপ্ৰেৰণা আছে, মই নাভাবো যে আপুনি ভুল হ'ব পাৰে।

আপোনাৰ মুখখন সূৰ্যৰ ওচৰত ৰাখক আৰু আপোনাৰ ছাঁ দেখা নাযায়।

আপুনি য'ৰ পৰা আহিছিল সেইটো নহয়। এটিয়া য'ত আপুনি গৈ আছে সেইটো গণনা কৰে।

এই জীৱনত কেৱল এটা সুখ আছে, প্ৰেম আৰু প্ৰেম কৰা।

এইটো এটা কৌতুহলী চিন্তা, কিন্তু যেতিয়া আপুনি মানুহক হাস্যকৰ দেখা পায় তেতিয়াহে আপুনি অনুভৱ কৰে যে আপুনি তেওঁলোকক কিমান ভাল পায়।































Post a Comment

2 Comments

  1. সত্যিই অসাধারণ হয়ছে


    আমাদের দুইটি সাইটে আপনি,
    Comment BackLink করতে চাইলে
    করতে পারেন ! আমার সাইটের নাম

    www.webangali.com


    www.bd-express.top

    ReplyDelete